Ürün sepetinize eklendi Close
{SmallPicturePath}
{ProductName}
{ProductCode}
{Quantity}
{PreOrderText}
Alışverişe Devam Et   Satın Al
e-ticaret yazilim hizmetleri
İçerik Sayfaları

Akıl Esnetme, Naci Halıcı, Gülru Halıcı

Akıl Esnetme, Naci Halıcı, Gülru Halıcı
12,00 TL
14,00 TL
Adet :
Ürün stokta mevcut olduğunda bilgilendirilmek için e-mail adresinizi girin
Bilgilendir!
Yorumlar (0)
Sorular
 
Ürün bilgileri
AKIL ESNETME

Naci HALICI - Gülru HALICI

1.Baskı  Mayıs 2013

284Sayfa

Bende bir yumurta var, sende bir yumurta var. Eğer sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem; yine sende bir yumurta, bende bir yumurta olur. Şayet sende bir bilgi var, bende bir bilgi varsa; ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen sende iki bilgi, bende de iki bilgi olur.Konfüçyüs

Bu kitap bu anlayıştan doğdu. Bilginin saklanmasını değil, paylaşılmasını istedik. Merak ettikçe öğrenir, öğrendikçe gelişiriz. Yapan öğrenir, öğrenenin beyni gelişir. Bir insanın kalitesi inandıklarıyla değil, aklını kullanma becerisi ile ölçülür. Sahip olmamız gereken en önemli beceri, inanmak değil, aklımızı geliştirmek olmalıdır.Bu kitapta size aklınızı esnetmeniz için bir bulmaca-oyunlar demeti sunuyoruz. Bunların bir kısmını biz hazırladık, bir kısmını ise taradığımız yabancı kaynaklardan değişiklikler ve uyarlamalar yaparak seçtik. İnsanın kendini geliştirmesini, bilginin paylaşılmasını ilke olarak benimsediğimiz kadar emeğe saygıya da değer verdiğimizden bunu belirtme gereği duyduk. 

Naci Halıcı - Gülru Halıcı
(arka kapaktan)


İnsanlar zekalarını sınamak ve sınırlarını geliştirmek için tarihin tüm çağlarında farklı farklı yollara başvurur, sınavlar verirlerdi. Modern tarihin en bilinen sınamaları arasında yer alan testler ve bulmacalar, günümüzde herkes tarafından biliniyor. İşte "aklı esnetmek" için geliştirilen "Akıl Esnetme" kitabı da bu çabaya hizmet ediyor. Naci Halıcı ve Gülru Halıcı tarafından geliştirilen bu zeka esnetme kitabı, kah eğlenceli, kah zorlayıcı sorularla kendinizi sınamanızı sağlayacak, zekanın farklı bölümlerine hitap eden sorularıyla zekanın sınırlarını anlamaya yardımcı olacak. (Milliyet Sanat)

Naci HALICI

İTÜ Matematik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 
İTÜ'yü bitirir bitirmez Gazi Üniversitesi'nden Pedagoji ve Rehberlik formasyonu alarak mühendislik sıfatının yanına öğretmenliğide ekledi.


 

Yakınyaşam Sosyal
Ücretsiz Kargo

75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

 

Üyeler
Giriş yapmak ya da üye olmak için buraya tıkla.
©  Yakın Organik Yaşam Ürünleri - Tüm Hakları Saklıdır.